Авто в кредит

Тема дня

Менше попит, більше пропозиція: огляд ринку автокредитування за 2013 рік

У 2013 році українці купували менше автомобілів, та ще й вибирали дешевші машини, що, очевидно, не сприяло зростанню автокредитування. При цьому середні реальні ставки за позиками на нові авто також знижувалися. І лише автокредитних програм в минулому році стало більше на 25-70% в залежності від терміну і типу позики. Тенденції ринку кредитування на купівлю авто в минулому році аналізував Prostobank.ua

Останні публікації

17.09 › Статті ›

П'ять способів здешевити кредит на авто у реальних цифрах восени-2013

Prosto приємно і корисно для бюджету економити на відсотках та інших платежах, погашаючи автокредит. Тим паче що в деяких випадках переплату можна скоротити в десятки разів. Про те, як здешевити позику на "залізного коня" восени-2013, дізнавався Prostobank.ua

Експертна думка

28.01 › Поради експертів ›

Як розвиватиметься автокредитування в 2013 році?

Чи продовжать зростати ставки, на скільки? Чи почнуть знижуватися? Чи скорочуватимуть банки автокредитні програми і чи збільшуватимуть вимоги до початкового внеску? Дізнавався в експертів Prostobank.ua

Довідка

Авто в кредит в Україні:

  • Нові автомобілі в кредит іноземного складання - кредити на автомобілі, що вироблені в іншій країні. Такі авто в кредит в Україні можна взяти на термін до 7 років. Кредити на авто іноземного складання можуть видаватися без початкового внеску.
  • Нові вітчизняні авто в кредит - кредит на автомобіль, який зроблений або зібраний в Україні. Такі авто в кредит можна взяти на термін до 5 років. Як правило, кредити на авто вітчизняного складання видаються з початковим внеском.
  • Автомобілі в кредит з пробігом - кредити на не нові автомобілі. Такі авто в кредит у банках України можна взяти на термін від 3 до 5 років, з обов'язковим початковим внеском.

Авто в кредит на сайті Prostobank.ua:

  • Щоб дізнатися, які банки України сьогодні пропонують найдешевші банківські кредити на авто, необхідно відвідати розділ: "Рейтинги - авто в кредит ".
  • Щоб дізнатися на яких умовах видаються кредити на автомобілі в 50-ти банках України потрібно відвідати розділ: "Тарифи - авто в кредит ".
  • Щоб порахувати кредитний платіж, можна скористатися кредитним калькулятором на авто .
  • Рейтинги авто в кредит і тарифи банків оновлюються щотижня.

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.

Уважаемые посетители!

На сайте размещена информация об услугах банков Украины.

Для получения актуальной информации об услугах банков России перейдите на сайт Bankchart.ru

Спасибо, что читаете наши сайты!