Авто в кредит

Тема дня

Менше попит, більше пропозиція: огляд ринку автокредитування за 2013 рік

У 2013 році українці купували менше автомобілів, та ще й вибирали дешевші машини, що, очевидно, не сприяло зростанню автокредитування. При цьому середні реальні ставки за позиками на нові авто також знижувалися. І лише автокредитних програм в минулому році стало більше на 25-70% в залежності від терміну і типу позики. Тенденції ринку кредитування на купівлю авто в минулому році аналізував Prostobank.ua

Останні новини

06.02 22.01 27.12 13.12 13.11 17.10 30.09 27.09 12.09 10.09

Останні публікації

17.09 › Статті ›

П'ять способів здешевити кредит на авто у реальних цифрах восени-2013

Prosto приємно і корисно для бюджету економити на відсотках та інших платежах, погашаючи автокредит. Тим паче що в деяких випадках переплату можна скоротити в десятки разів. Про те, як здешевити позику на "залізного коня" восени-2013, дізнавався Prostobank.ua

Експертна думка

28.01 › Поради експертів ›

Як розвиватиметься автокредитування в 2013 році?

Чи продовжать зростати ставки, на скільки? Чи почнуть знижуватися? Чи скорочуватимуть банки автокредитні програми і чи збільшуватимуть вимоги до початкового внеску? Дізнавався в експертів Prostobank.ua

Довідка

Авто в кредит в Україні:

  • Нові автомобілі в кредит іноземного складання - кредити на автомобілі, що вироблені в іншій країні. Такі авто в кредит в Україні можна взяти на термін до 7 років. Кредити на авто іноземного складання можуть видаватися без початкового внеску.
  • Нові вітчизняні авто в кредит - кредит на автомобіль, який зроблений або зібраний в Україні. Такі авто в кредит можна взяти на термін до 5 років. Як правило, кредити на авто вітчизняного складання видаються з початковим внеском.
  • Автомобілі в кредит з пробігом - кредити на не нові автомобілі. Такі авто в кредит у банках України можна взяти на термін від 3 до 5 років, з обов'язковим початковим внеском.

Авто в кредит на сайті Prostobank.ua:

  • Щоб дізнатися, які банки України сьогодні пропонують найдешевші банківські кредити на авто, необхідно відвідати розділ: "Рейтинги - авто в кредит ".
  • Щоб дізнатися на яких умовах видаються кредити на автомобілі в 50-ти банках України потрібно відвідати розділ: "Тарифи - авто в кредит ".
  • Рейтинги авто в кредит і тарифи банків оновлюються щотижня.

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.