Заставне майно

Тема дня

Виведення майна з-під застави: як уникнути неприємностей

Prosto трапляються такі ситуації, коли потрібно продати квартиру, яка перебуває в заставі у банку. У пошуках легких шляхів власнику можуть здатися привабливими пропозиції компаній, які обіцяють вирішити питання швидко та ефективно. Однак іноді можна не лише не отримати бажаного, але й втратити чималу суму. Про те, як вивести майно з-під застави і не зазнати збитків, дізнавався Prostobank.ua

Останні публікації

02.07 › Думки експертів ›

Хто оцінює майно, що передається в заставу за кредитом готівкою?

Як і хто визначає заставну вартість нерухомості? Як довго триває оцінка? Розпитував у експертів Prostobank.ua

Довідка

Заставне майно в Україні включає в себе:

  • заставна нерухомість (заставні квартири і будинки);
  • заставні автомобілі (заставні машини);
  • заставні товари.

Заставне майно банки України можуть продавати самостійно, через аукціони або за допомогою бірж, на яких продається тільки заставне майно: заставні автомобілі, заставна нерухомість (заставні квартири, будинки, земля), заставні машини, товари і т.п. Самостійно заставна нерухомість (заставні квартири, будинку) і заставні автомобілі не можуть бути продані позичальником іншій особі без отримання згоди банку.

Заставне майно на сайті Prostobank.ua:

  • Дізнатися скільки коштує сьогодні заставна нерухомість (заставні квартири і будинки) можна за допомогою рубрики "Рейтинги - заставне майно ". Рейтинг оновлюється щомісяця!

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.