Заставне майно

Тема дня

Купити заставне майно банку: як, де, почому? (відео)

Чим відрізняється покупка банківського конфіскату від покупки заставного майна за згодою позичальника? Які переваги та недоліки кожного варіанту? Де шукати пропозиції по заставному майну? Як взяти участь в аукціоні? Коли покупка заставного майна може виявитися вигідною? На ці та інші запитання відповідає Prostobank.ua

Останні публікації

15.04 › Статті ›

Виведення майна з-під застави: як уникнути неприємностей

Prosto трапляються такі ситуації, коли потрібно продати квартиру, яка перебуває в заставі у банку. У пошуках легких шляхів власнику можуть здатися привабливими пропозиції компаній, які обіцяють вирішити питання швидко та ефективно. Однак іноді можна не лише не отримати бажаного, але й втратити чималу суму. Про те, як вивести майно з-під застави і не зазнати збитків, дізнавався Prostobank.ua

Довідка

Заставне майно в Україні включає в себе:

  • заставна нерухомість (заставні квартири і будинки);
  • заставні автомобілі (заставні машини);
  • заставні товари.

Заставне майно банки України можуть продавати самостійно, через аукціони або за допомогою бірж, на яких продається тільки заставне майно: заставні автомобілі, заставна нерухомість (заставні квартири, будинки, земля), заставні машини, товари і т.п. Самостійно заставна нерухомість (заставні квартири, будинку) і заставні автомобілі не можуть бути продані позичальником іншій особі без отримання згоди банку.

Заставне право банків на сайті Prostobank.ua:

  • Дізнатися скільки коштує сьогодні заставна нерухомість (заставні квартири і будинки) можна за допомогою рубрики "Рейтинги - заставне майно ". Рейтинг оновлюється щомісяця!

Error?

Please wait, updating ...

All fields are required:
Comment box must be filled, when it comes to numbers and other data, such as tariffs. Otherwise, the data will not be scanned.

Уважаемые посетители!

На сайте размещена информация об услугах банков Украины.

Для получения актуальной информации об услугах банков России перейдите на сайт Bankchart.ru

Спасибо, что читаете наши сайты!